A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  101
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: KAOS është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gupi KAOS i njohur si (kejosat) është krijuar nga Vigan Bardhi i njohur si Vig Poppa, dhe Lumi Berisha i njohur si Lumi B. Që të dy jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë dhe kane ndermarre karrierat e tyre solo, pa harruar projektet per grupin KAOS. Slogan adekuat i tyre është: Kejos Thuhet, Kaos Shkruhet! Në Prill 2005, KAOS marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Se Kur Pi". Në Qershor 2006, KAOS marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Hey", në bas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Vig Poppa

Anëtar i grupit

Lumi B

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

X (2013)

Bardh E Zi (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Hey
Gëzuar Përhajr
I Like It
Le T'kallen
S'dihet Qka U Bo
K'tu Jom
VIP
Ngoje Zemren Tem
Vandami
Sheqer


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Hip-Hop Soldiers

Black Shadow

Cannibalz

Antrax

Kthetrat

Levels

B.F.P

TDS

Double G Army

Da LIGS


Tags: Kaos, K-Os, K Os, Kos, Lumi, Keos, Vigan Bardhi, Vig Popa, Vig Poppa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019