Më mbaj mend (për 1 muaj)


KAOS - Ti Po Don Me Kcy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Don Me Kcy".
3. Video është e këngës "Ti Po Don Me Kcy", por nuk këndohet nga KAOS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KAOS - Ti Po Don Me Kcy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Komente

Asnjë Koment

07/01/2010

2010-01-07T15:46:50+00:00Kaos In Da House!
BiG BanG N'BeaT
Hajt qoni durt nalt.. hajde
Hajt qoni durt naaalt..
Ejj..ViG Poppa Let`s Go!

ViG Poppa:
Ajo don me kcy
ajo don me dal
e ton naten me thy .
Nuk o me ransi
a o vet a me ty
as kur ja niss
as kur ka mu kry .
So me ransi...
kur ka mu kthy
po livrit pom pelqenn
Hajde tash bone prap
mu po ma then
du me t`pa tu e bo
prap t`njejtinn senn.
Sonte ka mu kry
po ti prap neser vjen
edhee kcen une veq
po du me t`prek ama
nukk po du me t`njek
spo shoh kurgjo tjeter
syt en ty um kan mett
pos teje tona tjerat jon
ka m`doken njejt..
Ti po dokesh mir
mu pom doken mir krejt
edhe krejt o Oke`ey..
Ti em bon mu ni Oke`e`e `ej..
besomm krejt osht Oke` ejj..
se ti em bon mu ni Oke`e` e` ejj..!

Reff: ViG Poppa
E`e`ej..E`e`ejj..
Ato si ti em pelqejnn .
E`e`ej..E`e`ejj..
Krejt o ma mir kur je knejj. (Na`a)
Po Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten (Na`a) N`CluuB
Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten n`CluuB!

Lummi:
Okeey..Kaos In Da House!
Hajde kejt femnat..
Hajde kejt mashkujt..
Hajde dostat..
Hajde Bossa..
Hajde kejt..thunnii..
O`ou..O`ou..O`ou..O`ou..Ejj!
O`ou..O`ou..O`ou..O`ou!

Lummi-B:
I afrohna..
jena njoftu ma heret
ama sdi a po t`kujtona
Shum je tu m`pelqy
po munohna
me hi n`fore me ty
ama kejt u bllokova
per pak kesh tu t`vet
sa o ora. Yeah!...
Ajo vjenn pak ma ngat
Un rri pak ma laaaarG!
mes tu e kqyr ton naten
ulet posht qohet nalt
mu mkap permaaasS
edhe kcejm ton naten bashk
Ska ven mo en DanCeFloor
Dj edhe ni senn lsho Let`s Go!
Veq po don me kcy
Veq po don me thy
Në qdo mnyrë..
nuk ja nin
kush pe sheh kush pe kqyr
Ho! Beat-i o i mir kur t`dush
munesh me ja niiss..
Pijet jon pi meje jo pi shpis
mujm me bo qa t`du
asaj si pengon
veq kur o me mu
nuk e kqyri tjeter konn Hajde..!

Reff: ViG Poppa
E`e`ej..E`e`ejj..
Ato si ti em pelqejnn .
E`e`ej..E`e`ejj..
Krejt o ma mir kur je knejj.
Na`a
Po Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten (Na`a) N`CluuB
Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten n`CluuB!

O`ou..O`ou..O`ou..O`ou!
O`ou..O`ou..O`ou..O`ou!
O`ou..O`ou..O`ou..O`ou!
O`ou..O`ou..O`ou..O`ou!

Reff: ViG Poppa
E`e`ej..E`e`ejj..
Ato si ti om pelqejnn .
E`e`ej..E`e`ejj..
Krejt o ma mir kur je knejj.
Na`a
Po Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten (Na`a) N`CluuB
Ti po don me kcy ton naten (Na`a)
Ti po don me kcy ton naten n`CluuB!

Outro:
E`e`ej..E`e`ejj..
Kejos thuhet Kaos shkruhet!
E`e`ej..E`e`ejj..
ViG Poppa! & Lumi-B! Yeah!
E`e`ej..E`e`ejj..
E`e`ej..E`e`ejj..
Kaos and we Out!


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a   BeSsi   MessiBunn   Luumwarox
Më Shumë Këngë Nga KAOS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet