Më mbaj mend (për 1 muaj)

KAOS - Bohët Mirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Yeah yeah,
Hajde njo veq per mu, hajde njo veq per ty,
E sotmja ka me shku, amo qka ki sot neser ska mu kthy,
Se qka ka ndodh u kry, ma mire se m’ban n’kry,
Se qka eshte mire per mu, jo sum vyjn sene qe nuk e ndaj me ty

E di qe so leht me kon vet, edhe secilin problem qe se ke bo vet,
Bohet edhe ma i madh kur i ki n’to met,
E mas meje edhe me zgjedh ska me kon leht, kshtuqe ma mire eshte me lon vet,
Let ndodh qka’t ndodh, se shumicen e seneve nuk e ki n’kontroll,
Le krejt, veq mendo qka bohet sot, bota doket ma e mire kur e ki goten plot,
Smundesh me punu per sen kur o be me zor, as me kon n’ta,
Pa faj e hup kohen kot,

Besom vjen koha kur ti ki mi ra pizhman,
Jo per qka ke bo po qe nuk ke bo kurgja,

Mos ta nin se bohet mire, alright, alright, alright
Mos ta nin se bohet mire, alright, alright, alright

Okey, yaaah

Goten e mbaj n’doren majt (aha), thoben e saj n’doren e djatht (yeah),
Jeta eshte e mire s’bohet ma nice, e jetoj gjdo nate edhe sum bohet bajat,
Kjo shkon per ata havera qe kurr nuk rriten, flejn ton diten dhe ton naten shetiten,
Kenga e njejt kurr se ndrrojm playlist-en,
Hjekma krejt goten, bima krejt shishen,
Edhe une jom i njejt bir, jetoj jeten se ik shpejt bir,
Ndreqja vetit edhe nese sje mire,
Asnje sen mos e le me’t ik, as nje sen sbon me lon me’t met pik,
Qatu jena na sot per sot, sot per sot, nese ka per njonin dije ka per plot,
Kaniher tu kesh, kaniher nervoz, ditet vin e shkojn amo na jena prap n’to

Mos ta nin se bohet mire, alright, alright, alright
Mos ta nin se bohet mire, alright, alright, alright


Ky tekst u dërgua nga BlerinaKAOS
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/08/2013


KAOS - Bohët Mirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bohët Mirë".
3. Video është e këngës "Bohët Mirë", por nuk këndohet nga KAOS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga KAOS:


Komente 1