Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keni (K Style)

Tags: K Style, K-Style, Kenan Nuredini, Keni

Keni (K Style) është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Reperi Kenan Nuredini, njihet me emrin artistik Keni ose K-Style. Reperi ferizajas, pas lansimit të këngës "NUK T`LO", ka publikuar projektin e fundit "100 Arsye". Muzika është punuar nga 2TON, ndërsa teksti dhe melodia e këngës nga vet KENI. Keni ka lansuar projektin e tij "Ti Njeha". Muzika eshte punuar nga Cruelp (Edon Nuredini), teksti kenges nga vet reperi. dhe eshte incizuar ne "TempoStudio" ,ndersa videoklipi, nga Shaban Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Keni (K Style) ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017