Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaba Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kaba Records është një produksion shumë i njohur. Kaba Records eshte specializuar ne realizimin e produksioneve kryesisht te muzikes Mediterrano-Ballkanike.Ne pesevjecarin e fundit "KABA" ka reprezantuar muzike dhe artiste kryesisht te ketyre zhandreve: Worldmusic, World fusions, Globel Beat,Urban Jazz, Folkor,Etno klasik, muzike polifonike, muzike antike, arbereshe, muzike minoritare, Klezmer, vokale-instrumentale & perfomuse, Muzike Klasike dhe folklorike- e luajtur me instrument solo - KL...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

FAF Studio

Intro Creative

Men Media Pictures

Fadil Veseli Production

Lens Production

5 Stars

Universal Music Group

Shqipja 2000

Oltioni

Gramafon

Tags: Kaba Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet