Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabil Keça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Kabil Keça është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezani". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Nenes". Më datë 6 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Nata E Kadrit". Më datë 17 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Ezani". Më datë 25 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Një Kur'an Zoti Na ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentAmin Amin (2017)

☆☆☆☆☆

Me Fal Jarabi (2016)

☆☆☆☆

Th'rret Ezani (2015)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nusret Kurtishi

Safet Rizaj

Mevlan Kurtishi

Driton Salihu

Orhan Regjepi

Sedat Beqiri

Gazmend Hyda

Avdush Krosa

Ismet Shabani

Shpend Limani

Tags: Kabil Keca, Kabil Keqa, Kabil Kecaj


Komente mbi këtë artist