Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabil Keça - Baba Me 7 Djem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Kabil Keça

Këngë e albumit:

"Amin Amin"

Komente

Asnjë Koment

12/07/2017

2017-07-12T20:42:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baba Me 7 Djem" kënduar nga Kabil Keça.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kabil Keça i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kabil Keça:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet