A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kabil Keça - Namazi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

12/06/2017

2017-06-12T15:11:48

Këngë e albumit:

"Amin Amin"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Namazi" kënduar nga Kabil Keça.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kabil Keça i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018