Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacho - Rap Jeton N'west

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Jeton N'west".
3. Video është e këngës "Rap Jeton N'west", por nuk këndohet nga Kacho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacho - Rap Jeton N'west  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2007

2007-06-02T09:46:28+00:00Kaachoo

yo Zek n'tel mos m'prek
prej qetij sendit dorë mos hek
mbas jena mbet kurvat po thojn
lokal east po na kritikojn
mediat e tyne po na bojkotojn
e dim na fort mir sa na dojn
vend ku suksesi blehet me pare,krejt po shihet ashiqare
ej majmuno pun o me kon ktu Mc numero uno
ton jon t'fort,me raptur ti nxirin zort
pidhat po zihen e mut po hajn
kungja po gjujn,e po lujn
n'kar po na kapen e hiq spo q'kapen
LP po rritet na po hapem
039 hite jon ty m'bledh,deri sa estrada veq po vjedh
o mbush Kosova me Goca e Gay
e mashkuj mangupa ki veq n'Pejë
we are the best a West deri n'Judgement Day abejjj

outro...kacho
ej Mr Mee Dee Where you at man, let me see them hands in the sky
Pejon motheruckas till we die.ha haaa


Ky tekst u dërgua nga atdhe kollqaku
Më Shumë Këngë Nga Kacho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet