A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kacho është një këngëtar i njohur. Më datë 22 Tetor 2006, Kacho publikon videoklipin "Leter Rambos"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Mitrovicali

Gzim Roci

Mirsad Shabani

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shaban Rogaci

Breaker G

Arjan Effecti

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Rapp Dogg


Tags: Kacho

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019