Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacho - Ambasada Repit  (Feat. Tonka & Ruski)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2009

2009-12-10T19:33:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ambasada Repit" kënduar nga Kacho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet