Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacho - Ex Girlfriend

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ex Girlfriend".
3. Video është e këngës "Ex Girlfriend", por nuk këndohet nga Kacho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacho - Ex Girlfriend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/11/2012

2012-11-20T00:18:21+00:00Tung, shpirti jem, a je mirë a je gjall?
a mos pahiri veten e ke kall?
se kaherë nuk t'kom pa
a bon vaki për pare far dealer-i t'ka vra?
a tu therr SIDA t'ka ra e je dek
po ti je bitch e për *** keq nuk hjek
krejt rastësisht, ni foto tonde e gjeta n'gjep
ja nisa me kesh me ftyrën tonde si akrep
veq po t'nguci pak se nuk jom tu t'shajt
se mercedeskat tua hala n'kerr jam tu i mbajt
e po keshi se po m'qohet
mu kujtohet, me ty për t'paren herë kur jam njoftu
n'takim t'parë kamt nalt ti pata qu
te ti n'shpi veq na dytë, n'krevet te mami yt
Kacho kapem shtima ma e kurgjo mos m'pyet
lpijum, puthem, prekem e futma deri n'fyt


Më Shumë Këngë Nga Kacho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet