A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadan Duraj

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kadan Duraj is a popular singer of Modern Traditional, Traditional Wedding & Folk Ballads music. Më datë 21 Tetor 2012, Kadan Duraj publikon videoklipin "Dikur". Më datë 9 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Une N'kosove, Ti N'Gjermani". Më datë 19 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Isha I Vetmi". Më datë 23 Tetor 2014, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ndarja Me Vrane". Më datë 6 Janar 2017, Kadan Duraj publikon videoklipin "A U Bane Tjeter". Në vitin 2018, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2018". Në ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Live 100%

E Vetmja Femer

Isha I Vetmi


» Add A Song »

Une N'kosove, Ti N'Gjermani
Dikur
A U Bane Tjeter
Ndarja Me Vrane
Isha I Vetmi


Related Artists:

Xhela

Xili Berisha

Gjergj Presheva

Mergim Mjeku

Ajet Sinani

Muaad

BB Poqi

Morris

Met Sadiku

Don Pizhi


Tags: Kadan Duraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019