A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadan Duraj
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2

Kadan Duraj is a popular singer. Më datë 21 Tetor 2012, Kadan Duraj publikon videoklipin "Dikur".

Më datë 9 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Une N'kosove, Ti N'Gjermani".

Më datë 19 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Isha I Vetmi".

Më datë 23 Tetor 2014, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ndarja Me Vrane".

Më datë 6 Janar 2017, Kadan Duraj publikon videoklipin "A U Bane Tjeter".

Në vitin 2018, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2018".

Në vitin 2019, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2019".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019