Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kadan Duraj - Dashuria Ime E Vjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime E Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime E Vjeter", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kadan Duraj - Dashuria Ime E Vjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/11/2016

2016-11-12T10:49:58+00:00mijra her me ke genjyer se me don me shum ti mu pa meshir zemren ma theve ti nga un kur ke shku.
mijra her me ke genjyer se me don me shum ti mu pa meshir zemren ma theve ti nga un kur ke shu.
se nga ti nuk dua tjeter dashuria ime vjeter m'bi jetoj edhe ket ver per ty vdes me mijra her.
m'bi jetoj edhe ket ver per ty vdes me mijraher.
e un si i marr besoja vetem vdekjen se shijova, pa mas paku si te doja sa qe veten e harrova.
e un si i marr besoja vetem vdekjen se shijova po mas paku 2x.si te doja sa qe veten e harrova.
se nga ti nuk dua tjeter dashuria ime vjeter m'bi jetoj edhe ket ver per ty vdes me mijra her m'bi jetoje edhe ket ver per ty vdes me mijra her.
se nga ti nuk dua tjeter........... dashuria ime vjeter ............se nga ti nuk dua tjeter.............dashuria ime vjeter.
2x.se nga ti nuk dua tjeter dashuria ime vjeter m'bi jetoje edhe ket ver per ty vdes me mijra her m'bi jetoje edhe ket ver per ty vdes me mijra her


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet