Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kadan Duraj - Zgjatma Doren  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/11/2012

2012-11-16T01:56:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zgjatma Doren" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sefe Duraj - Zgjatma Doren

Ku po vjen ky ritem oh me kaq shyhret
o qysh po t´thote zemra ti me vallzu vet
merrem edhe mua vallen ta lujme bashke
edhe une kam zemer qe ty din me t´dashte

Zgjatma doren zgjatma doren
mos e kqyr ti sonte oren
kur t´bashkohen zemrat tona
e gjithe bota eshte e jona-2x refreni

Osman Shehu - Zgjatma Doren

ku me mbete dashuri nuk e di se ku shkove,a dote kthehesh perseri se zemren ma lendove,a do te kthehesh perseri se zemren ma lendove,nuk e di se ku shkove nuk e di se u largove pa mi thene nja dy tri fjale se te dua more djal pa mi thene nja dy tri fjal se te dua more djal,zgjatma doren dhe me thuaj une dua me ty prap te jem nuk lejoj qe prap te vuaj gjithmon nzemer une dua te kem.larg mbimale une shkoj qdo gje me duket piklluar hijen tende vash endrroj nga dielli perenduar hijen tende vashe endrroj nga dielli i perenduar,zgjatma doren...........
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet