Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Instrumental  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Isha I Vetmi"

Komente

Asnjë Koment

16/11/2012

2012-11-16T02:16:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Instrumental" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet