Audio

Kadan Duraj - Njeher Te Kam Falur Zemren


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2012

2012-11-16T03:07:59

Këngë e albumit:

"E Vetmja Femer"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njeher Te Kam Falur Zemren" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...