Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Bojna Dasem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

11/04/2019

2019-04-11T13:21:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bojna Dasem" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mimoza Shkodra. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

bojna dasem lujna knojna ooo djalin ton ooo sonte pe martojna vin urimet nje nga nje oo u trashigoft ooo.ooo ky qift i ri.bojna dasem me shyhret eee ooo po e marton baba o djalin e vet eeee.Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet