A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kadan Duraj - Dasem E Madhe


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/04/2019

2019-04-11T14:21:48

Song from the album:

"Live 2019"Sorry, this song lyrics is not yet available "Dasem E Madhe" sung by Kadan Duraj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Dasem E Madhe".
The music video from Kadan Duraj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Motrat Mustafa. We wish that's the lyrics you are looking for:

dasem e madhe sonte ka fillu
dasem e madhe sonte ka fillu
dasme e madhe sonte ka fillu
gjithe shoqnija jan duke vallzu

dasme e madhe sonte ka fillu
gjithe shoqnija jan duke vallzu

aaa vallzoni ju shok
aaa vallzoni ju shok

hani pini shok zemra ju gezoft
baba djalin sonte e marton

hani pini shok zemra ju gezoft
baba djalin sonte e marton

dasem e madhe sonte ka fillu
dasem e madhe sonte ka fillu
dasme e madhe sonte ka fillu
gjithe shoqnija jan duke vallzu

dasme e madhe sonte ka fillu
gjithe shoqnija jan duke vallzu

aaa vallzoni ju shok
aaa vallzoni ju shok

hani pini shok zemra ju gezoft
nana djalin sonte e marton

hani pini shok zemra ju gezoft
nana djalin sonte e marton

albumi:Livemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019