Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kadan Duraj - Lujna Me Tupana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/04/2019

2019-04-12T07:43:57

Këngë e albumit:

"Live 2019"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujna Me Tupana" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sala Bekteshi & Ramize Caka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po na vijkan krushqit
nusen me e marre
po i thijka nana
bijes udha e mbare (2x)

REF
lujan me tupana e me def
hajde hyni ne valle me ba qef
po na lujkan motrat me vlla te vet
lumi ti o vlla cfare nuse ke gjet (2x)

II
shpi ke lan moj nuse
e ktu shpi ke gjet
nan ke lan moj nuse
e ktu nan ke gjet (2x)

REF
lujan me tupana e me def
hajde hyni ne valle me ba qef
po na lujkan motrat me vlla te vet
lumi ti o vlla cfare nuse ke gjet (2x)Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet