Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Sa Ka Mall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2018"

Komente

Asnjë Koment

10/08/2018

2018-08-10T15:46:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Ka Mall" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa ka mall sa ka mall
Tetov Prizren e x2

Kjo Lulia kjo Lulia
Sonte na bjen e x2

Sa ka mall sa ka mall
Gjakov e Pej e x2

Na Lulies na Lulies
Dom me ja blej e x2

...Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet