Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Oj Lulie O Llokum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2018"

Komente

Asnjë Koment

10/08/2018

2018-08-10T15:41:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulie O Llokum" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj lulie o llokum
(2x) llokumi me arra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
ti je ma e para
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
o ti je ma e para

oj lulie o llokum
(2X) llokumi me ngjyra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e mira
ti je ma e mira
ton ti je ma e mira
o ti je ma e miraMë Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet