Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Kadir Sojeva është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Ai ësht i lindur ne Prishtinë, por jeton ne Bochum (Gjermani). Më datë 21 Qershor 2016, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Ramazan". Më datë November 2017, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Jusuf a.s. Më datë 5 Korrik 2018, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Syt E Tu". Më datë 12 Gusht 2018, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Festa E Bajramit". Teksti u shkrua nga Mergim Gashi. Më datë 30 Shtator 2018, Ernim Rexhepi publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Haki Ramadani

Leonard Alija

Don Pate

Gen Gashi

Dj Bouana

Melache

8kg

Ibo Buzoli

Drilond Tahiri

Seli

Tags: Kadir Sojeva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet