Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kadri Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Vaksincë (Kumanovë) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
BIOGRAFIA: Kadri Ismajli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Qe ne bankat e shkollen fillore merrej me muzik kendim dhe me aktrim. U regjîstrua ne shkollen e mesme "Nace Bugjoni" ne Kumanove ishte ishte aktiv ne SHKA "Bajram Shabani" si solist i merituar. Pasi kryen shkollen e mesme eshte regjistrua ne shkollen e Lart teknike ne Ferizaj ku ne ate koh ka qen antar i SHKA "Minexi" Ferizaj, ku ka marr pjes edhe ne grupin muzikor te shkolles si student. Pas diplomimit ne Shkollen e Lart ne Ferizaj (1988) shkon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2015 (2015)

Hajt Luje Luje (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhemil Saliu

Ismet Bexheti

Hajredin Gjeta

Gjeto Luca

Brahim Qetaj

Nimon Mushkolaj

Refet Asani

Isniqemal Laci

Alush Hamiti

Agron Maqellara

Tags: Kadri Ismajli, Kadri Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet