Adri Rogaqi
Adri Rogaqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Kadri Rogaqi:

Biografia

BIOGRAFIA: Adri Rogaqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 19 Nëntor 2014, Kadri Rogaqi publikon videoklipin "Vetem Nje Fjale". Më datë 11 Dhjetor 2015, Kadri Rogaqi publikon videoklipin "Nje Jete Me Ty". Më datë 18 Gusht 2016, Ariann publikon videoklipin "Si Dikur", në bashkëpunim me Kadri Rogaqi. Më datë 4 Nëntor 2016, Kadri Rogaqi publikon videoklipin "Dy Emra". Shkruarjen e tekstit dhe realizimin e muzikës i ka bërë Kreshnik Avdiu. Orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Artan Mezini. An...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0