Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Delija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kaltrina Delija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Kaltrina Delija eshte ne shkollen Avdyk Frasheri. Lenda e saj e preveruar eshte Muzika. Ngjyra saj e preferuar eshte e kuqja. Ditet i kalojn duke lexuar, mesuar e kenduar. Më datë 12 Nëntor 2012, Mc Qoppa publikon videoklipin "100 Vjetori", në bashkëpunim me Kaltrina Delija. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Hamdiu

Finesa Sadiku

Rita Daklani

Hana Orllati

Lorena Shala

Janina Mustafa

Anisa Hoda

Treva Riza

Urtina Ramadani

Eanda Nishevci

Tags: Kaltrina Delija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet