Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kaltrina Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kaltrina Kryeziu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Kaltrina Kryeziu merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Kater Stinet". Në Qershor 2003, Kaltrina Kryeziu merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Peshku". Në Qershor 2005, Kaltrina Kryeziu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Maskat". Në Qershor 2006, Kaltrina Kryeziu merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Haj Medet Per Qelat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Dea Sabriu

Rina Shyti

Arta Grajqevci

Estela Nikoliqi

Ermira Ahmeti

Dhurata Haliti

Xhenis Dhima

Triola Jakupi

Donika Zhushi

Tags: Kaltrina Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet