Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Pepaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Kaltrina Pepaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Maj 2019, Kaltrina publikon videoklipin "Lifestyle". Më datë 22 Shkurt 2020, Kaltrina publikon videoklipin "Lem". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 11 Dhjetor 2020, Kaltrina publikon videoklipin "Oops". Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

17
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Out Lawz-E

Marsi

Trina (Rap)

Dori (Rap)

BOXi

Manii

Morph

Lil Linda

Sarah (Rap)

Eir

Tags: Kaltrina Pepaj


Komente mbi këtë artist