A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  383
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Kaltrina Selimi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kaltrina Selimi U lind në Prishtinë ku edhe kreu shkollimin fillor dhe të mesëm në shkollën e muzikës "Prenk Jakova". Për here të pare si këngëtare është paraqitur në vitin 2003, në spektaklin garues 'Dua të jem" ku edhe zuri vendin e pare. Ndikimet në muzikë i gjen në muzikën e lehtë, kryesisht te artistët muzikor të Shqipërisë. PASAPORTA: Gjatësia: 1.68 m Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë e mbyllët Pija e preferuar: Uji M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Hana Band

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Copy Paste (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Të Du
Nuk Ta Fal
Nuk Eshte Njejte
Gjithmone Me Ty
Kohen Me Kthy
Hajt
Gjithmonë Fitoj
Copy Paste
Zero
Hot


Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Zanfina

Adelina Emini

Nora Istrefi

Arta Bajrami

Genta Ismajli

Vesa Luma

Big Mama

Orinda Huta

Anjeza Shahini

Rosela Gjylbegu


Tags: Kaltrina Selimi, Hana Band

Kaltrina Selimi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019