Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Kthema Dashnin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kaltrina Selimi
Kuh,sa shume po me therr zemra,
Sa shume po me djeg ky shpirt,
Ma e fort se guri isha kan
Masi prap u qova n'kam.

Jet,nuk e kam njet me tu dorzu
As ti mos hjek dore prej meje
Bonu veq njehere e drejt me mu
Bje dy gjuje lutem prej teje


Kthema dashnine,dashnine e humbur
Bonem edhe veq edhe njehere te lumtur
Kthema Dashnine,dashnine ma morren
Ne frymen e fundit ta mbaj doren

Kthema Dashnine,dashnine e humbur
bonem veq edhe njehere te lumtur
Kthema Dashnine,dashnine ma moren
Ne frymen e fundit t ja mbaj doren


Ky tekst u dërgua nga tringa

Kaltrina Selimi - Kthema Dashnin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Dashnin".
3. Video është e këngës "Kthema Dashnin", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0