Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kaltrina Shalaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Kaltrina Shalaku është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Marinela Ajasllari

Liza Ndreca

Ardita Lajçi

Liliana Shkodrani Bici

Elisabetta Gockaj

Gjenovefa Myrtaj

Donike Rrethej

Tina Jortimela

Valbona Hani

Herman Zeka

Tags: Kaltrina Shalaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet