Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kaman Myftaraj

Nuk ka akoma asnjë votë

Kaman Myftaraj është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lumo Kalleshi

Ligor Stafa

Haxhi Muhaxheri

Gjergj Nikolla

Vilson Junçaj

Lan Qyqalla

Dhimitër Kokaveshi

Enertin Dhaskali

Elton Cemurati

Mentor Isallari

Tags: Kaman Myftaraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet