A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kamela Islamaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Kamela Islamaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Njihet për performancat ‘Live’ dhe si një nga këngëtaret soliste më të suksesshme, në programet e Top Channel. Kamela e ka nisur rrugëtimin e saj televiziv pas pjesëmarrjes në një talent show, por rruga e saj me muzikën ka filluar shumë më herët. Ka nisur studimet për piano që në moshën 5-vjeçare dhe paralelisht ka marrë pjesë në eventet muzikore të qytetit të saj. Sot, ajo mahnit me fuqinë dhe veçantinë e zërit duke përcjell energjinë që e karak...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Marjeta Billo

Rezarta Smaja

Erga Halilaj

Elia Zaharia

Barbana

Olta Boka

Jonida Maliqi

Rezarta Shkurta


Tags: Kamela, Kamela Islami, Kamela Islamaj

Kamela Islamaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019