A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kamikazo

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kamikazo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Dhjetor 2010, Kamikazo merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Apet Me Don", në bashkëpunim me Yetta. Më datë 10 Qershor 2016, Kamikazo publikon videoklipin "Godfather". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Slitta

Kino

I Panjohuri


Tags: Kamikazo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019