Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Dhjetor 2018, reperi nga Mitrovica, Kani publikon videoklipin "Shotgun". Bita Beatz është kujdesur për ‘beat-in’, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Kani. Miksimi dhe masterizimi është për në Interplay Studio (GJEJTI). Për xhirimin e videos muzikore është angazhuar Arjanit Kajtazi. Më datë 30 Maj 2019, Strongz publikojnë videoklipin "Kush Po Don Fam", në bashkëpunim me Kanin. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grande

V-Ton

Dashoni

Lony

Kingston

Albo 06

MMG Babloki

Labb.1

Doni

Tonchee

Tags: Kani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet