Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Kani është këngëtar. Më datë 30 Dhjetor 2018, reperi nga Mitrovica, Kani publikon videoklipin "Shotgun". Bita Beatz është kujdesur për ‘beat-in’, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Kani. Miksimi dhe masterizimi është për në Interplay Studio (GJEJTI). Për xhirimin e videos muzikore është angazhuar Arjanit Kajtazi.

Më datë 30 Maj 2019, Strongz publikojnë videoklipin "Kush Po Don Fam", në bashkëpunim me Kanin. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 28 Korrik 2019, Kani publikon videoklipin "Jogobella".

Më datë 23 Shtator 2019, 2Pella, Adore & Kani publikojnë videoklipin "Mitroghetto".

Më datë 26 Tetor 2019, Kani publikon videoklipin "Mitrosicilia".

Më datë 2 Gusht 2020, Kani & Adore publikojnë videoklipin "Fatal". Teksti i këngës u shkrua nga Kani & Adore.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet