TEKSTESHQIP

Kani
Jogobella
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jogobella" kënduar nga Kani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, produkti muzikor është përcjellë para publikut në prizmin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 28 Korrik 2019.