Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kanina Pllana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kanina Pllana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Kenga e pare e saj eshte "Thashethemet", ku mori pjese ne festivalin Kosova Fest e mbajtur ne Prizren ne vitin 2013. Mori cmimin si deputantja me e mire. Ishte pjestare e grupit "Xixellonja". Ajo vijon mesimet ne shkollene fillore "Panvarsia"-Prishtine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eda Maliqi

Lorena Rusinovci

Enea Jakupi

Anisa Hoda

Vesa Hamdiu

Janina Mustafa

Sara Mulliqi

Lorena Shala

Stina Shala

Blinera Jashanica

Tags: Kanina Pllana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet