{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 16 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Kanita Kopreshi është një poete. Shkon ne shkollen "Abdyl Frasheri"ne Prizren dhe eshte nxenese e dalluar ne mesime. Pelqen muziken, librat dhe flet bukur gj. angleze. I urojm qe ne te ardhmen te behet nje poete e njohur....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0