Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kanita - Mia Vita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  39

E bukur është jeta hajde zgjohu
Merre një Mia Vita e freskohu
Në gotë ka vitamina sa një mal
Se Mia Vita është natyral...

Në shtëpi, shëtii, k'naqu me Mia Vita
Shoqëri, fëmijë, Mia Vita pi...
Kur g'zohesh a lodhesh, g'zuar me Mia Vita
Jeta zgjohet nga Mia Vita...

Mia Vita jeta ime


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKanita
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2013


Kanita - Mia Vita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mia Vita".
3. Video është e këngës "Mia Vita", por nuk këndohet nga Kanita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kanita:


Komente 10