A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Castor & Kanita Suma - Champion


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2016

2016-06-09T09:43:47

[castor]
kur isha i vogel topin
gjithmon me veti
nuk e lisha pikon
dhe shuti si gometi
premtova se populli im
do te jete te sheshi
tash flamuret i qum
ne mesin e qytetit

x2

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion

[kanita]

vere doren pas dore
hapi gishtat
shqiponja jone
o venin e paaare

skemi samb naper lojen
e stadione
hajde ti qojm larte
gishtat e pare

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion


Lyrics submited by Merva
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019