A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kanita - Falje S'ka


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2016

2016-12-03T18:57:06


It's a long time that we try finding the lyrics to "Falje S'ka" sung by Kanita.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Kanita attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Daim Lala. We wish that's the lyrics you are looking for:

Tani pa ty kam mbetur
ne rrug pa dalje
per gabimin tim
te kerkoj falje

Tani pa ty kam mbetur
ne rrug pa dalje
per gabimin tim
te kerkoj falje...

mke vra falje ska
ruje zemren te mos vritet
se kur thyhet mo nuk ngjitet

ti mke vra jo falje ska
tiii mke vra falje ska
ruje zemren qe e doo
kur e humb mos e kerkoo

me faaal
faljee ska...
gjdo gje e mir per mua
pa ty mbaarooii
falee zemren
qe me ty gabooii

gjdo gje e mir per mua
pa ty mbaroi
falee zemren
qe me ty gaboi

mke vra falje ska
ruje zemren te mos vritet
se kur thyyyhet mo nuk ngjitet

ti mke vra jo falje ska
tiii mke vra falje ska
ruje zemren qe e doo
kur e humb mos e kerkoo

me fal
falje ska

mke vra falje ska
ruje zemren te mos vritet
se kur thyhet mo nuk ngjitet

ti mke vra jo falje ska
ti mke vra falje ska
ruje zemren qe e doo
kur e humb mos e kerko
kur e humb mos e kerkomore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019