Më mbaj mend (për 1 muaj)

Havana - Serenata Mexicana (Feat. Kanita)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

It’s a story of a boy
Meets a girl and then fall in love
Against the odds
He used to walk her every night
To her house and then at goodbyes
They used to kiss
Under the trees

La serenata mexicana
Like a healer for the drama
Cuentame ese story of love love
Cuentame ese story of love love love

Then one day the girl left town
With her parents and then this boy
Was left behind
For a long time
Summers passing still no trace
Till one day the girl and the boy
Stood face to face
Keen to embrace

When I’m with you forever isn’t long enough
And hours feel like seconds when we’re closer
Tell me a story that I can’t replace
Tell me it has happy endings or else...
Featuring: Kanita
Publikimi: 30/09/2021


Havana - Serenata Mexicana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Serenata Mexicana".
3. Video është e këngës "Serenata Mexicana", por nuk këndohet nga Havana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kanita:


Komente 0