A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kappacobra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kappacobra është një këngëtar. Kappacobra™ - Elton Malo lindur ne Lushnje ne vitin 1991. Rritur ne nje familje muzikantesh... Ne moshen 5 vjecare luante ne bateri. Ne moshen 13 vjecare mesoi te luante piano. Kreu shkollen 8-vjecare ne Lushnje ne shkollen "Skender Libohova" ku u dallua si piktor. Ne dt. 01.06.2005 fitoi cmimin e pare ne konkursin e piktures ne Lushnje. Kreu gjimnazin ne shkollen e mesme "18 Tetori" ne Lushnje. Edhe aty u cilesua si mjeshter i lapsit. Pike...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sizer

Rich Dog

Wild Panther

Continental

Rimy

E-Os Tbb

Fiffty-G

Akrep1

Kledi Rama

Gutti


Tags: Kappacobra, Kappa Cobra, Elton Malo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019