Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Kasso është një këngëtar i njohur. Kastriot Rrmoku vazhdon te jetoje ne Prishtine. Ai momentalisht merret me muzike dhe vijon mesimet ne shkollen e mesme. Tash vone ka filluar te merret me muzike por ka korrur mjafte suksese ne kete fushe. Eshte mjafte i popullarizuar dhe i kerkuar nga te rinjet shqiptare qe e preferojne muziken qe kendon ai. Ai eshte tifoz i flakte i Milanos dhe i Kaka's endrra e tij eshte qe te behet nje dite nje footballist siq eshte Kaka' pasi qe ai merret ed...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jakupi

Krayzie Xia

Jashar Hoxha

Tin (Boletin Musa)

Shqipran Maliqi

Gold Mc

Muaad

Besart Halimi

Dossi A.K.A Professional's

Napoleon

Tags: Kasso, Kaso, Kastriot Rrmoku


Komente mbi këtë artist