Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Adushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Adushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Prill 2013, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Moj Fierake E Bukur". Më datë 9 Mars 2019, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Allambres". Më datë 24 Dhjetor 2020, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Çeta Jonë". Më datë 8 Shkurt 2021, Kastriot Adushi publikon videoklipin "Mblidhuni O Shoke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrapo Hazizaj

Ermal Kore

Nimet Sulkaj

Rexhep Sinaj

Refat Sulejmani

Perlat Pashaj

Behar Spahiu

Emiljano Dhe Grupi

Altin Ranxha

Redi Penko

Tags: Kastriot Adushi


Komente mbi këtë artist