Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Braho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Kastriot Braho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 18 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Nur Teqe Shemberdhenj". Më datë 25 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Moj E Mira E Suloves". Më datë 19 Qershor 2015, Kastriot Braho & Feti Janca publikojnë videoklipin "Nje Cupe E Nje Djale". Më datë 17 Maj 2018, Kastriot Braho publikon videoklipin "Nuse Si Lule Bore". Më datë 18 Shtator 2018, Kastriot Braho publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Demir Zena

Niku

Orhan Zeneli

Chika

Xhelal Xheladini

Agon Nimani

Latuà

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Tags: Kastriot Braho, Kastriot Brao, Kastriot Braha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet