Kastriot Grajqevci
Kastriot Grajqevci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Nentor 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi

Biografia

BIOGRAFIA: Kastriot Grajqevci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 3 Nëntor 2018, Kastriot Grajqevci publikon videoklipin "Gabelica Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0