Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Grajqevci - Gabelica Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdh shingjergji aman bre, ja po vjen pampuri
Eshte kjo feste e romanise, shkojne dashnoret te lumi
Ejj.. Eshte kjo feste e romanise,shkojne dashnoret te lumi
Plot qergare e qergagji sa po shkojne dhe vijne
Jooo.. Vetem ty me nuk te shoh gabelica ime
Jooo..Vetem ty me nuk te shoh gabelica ime.

Prej ate dite qe je largu nje leter ma shkrove
Dy tri fjale dhe lamtumire zemren ç'ma pervlove
Dy tri fjal dhe lamtumir zemren ç'ma pervlove
Te kam prite moj te kam prite vetmia m'ka tretee
Te kam prite me lot ne sy por ti kurre su ktheve
Jooo.. Te kam prite me lot ne sy por ti kurre su ktheve
Kastriot Grajqevci
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2018


Kastriot Grajqevci - Gabelica Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabelica Ime".
3. Video është e këngës "Gabelica Ime", por nuk këndohet nga Kastriot Grajqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0